• Cilt bakımında yeni bir ürün

  Cilt bakımında yeni bir ürün

  Doğal biyoaktif bileşenlerin ileri teknoloji ile birleştiği Siberian Health’in yeni serisi “Experalta Platinum” Sibirya doğasının sınırsız gücünden gelen hedef odaklı Experalta Platinum serisi cildinizin ihtiyaçlarına kolayca adapte olurken; tüm yaş grupları için komple bakım ve erken yaşlanmanın önlenmesi ve yaşa bağlı ihtiyaçların giderilmesini sağlayan bireysel güzellik formülleri sunuyor.
  Biyoteknologların uzun yıllar boyunca yaptıkları çalışmalar sonucu ortaya çıkan yeni serinin kalbinde birçok kültürde adı ölümsüzlük mantarı olarak bilinen reishi mantarı bulunmaktadır.

  Experalta Platinum koleksiyonunun temelinde benzersiz rejenerasyon ve antioksidan etkisiyle yer alan ALTAY BÖLGESİ REİSHİ MANTARI; kolajen sentezinin uyarılmasına katkıda bulunur, gençlik ve güzelliğin desteklenmesine yardımcı olur, cildin bağışıklık sisteminin desteklenmesini sağlar.

  Experalta Platinum bakımı 3 temel adımdan oluşmaktadır; Arındırma, nemlendirme – besleme ve hedeflenen bakımlar. Seride yer alan ürünler, ürün çeşitliliği bakımından birçok cilt yapısına ve ihtiyaca cevap vermektedir.

  Siberian Health’in diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi Experalta Platinum Serisi de sülfat, paraben, ftalatlar, mineral yağlar, yapay aromalar ve renklendiriciler içermemektedir. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

  Yorum Yap →

Yorum Yap

Yanıtı iptal et