• Pratik yaz ferahlığı ve koruyucu su

  Pratik yaz ferahlığı ve koruyucu su

  Suyun gücünden gelen devrim: Hydrabio Eau de Soin SPF 30
  Nemlendirme, güneş koruması, anti oksidan kompleks ve makyaj sabitleme özellikleri dünyada ilk kez Bioderma tarafından Hydrabio Eau de Soin’da buluştu!

  Derinlemesine nemlendiren ilk koruyucu su Hydrabio Eau De Soin SPF 30 derinlemesine nemlendirmesinin yanı sıra, cildi günlük olarak UV ışınlarına karşı koruyarak güçlü anti-aging bakım yapıyor. Makyaj sabitleme ürünü olarak da kullanılan Hydrabio Eau De Soin, günün her saatinde kullanılabiliyor ve ciltte yağlı bir his bırakmıyor. Sabah kullanılan bakım kreminin ya da güneş koruyucunun etkisinin uzun süre devam etmesine yardımcı oluyor. Cilde ışıltı verirken cildin doğal parlaklığına yeniden kavuşmasını ve canlılık kazanmasını hedefliyor. Anti-aging özelliği sayesinde cildi erken yaşlanmaya karşı koruyan Hydrabio Eau De Soin, SPF 30 ile yüksek oranda güneş koruması sağlıyor.
  Formülasyonunda iki özel Bioderma patenti bulunduran Hydrabio Eau de Soin AquageniumTM* patenti sayesinde içeriğindeki elma çekirdeği ekstresi ve Vitamin PP’yi birleştirerek ciltteki su sirkülasyonunu artırıyor. Hücresel BioprotectionTM** patenti ise cildin UV ışınlarına karşı etkin bir şekilde korunmasına yardımcı oluyor.

  Yorum Yap →

Yorum Yap

Yanıtı iptal et