• Propolis ve çam balı kanserle mücadele ediyor

  Propolis ve çam balı kanserle mücadele ediyor

  Yapılan bilimsel araştırmalar sonucunda propolisin kansere karşı koruyucu etkilerinin olduğu ve propolisin nar suyundan 80 kat daha fazla antioksidan madde içerdiği ve aynı zamanda kuvvetli bir antibakteriyel olduğu ortaya konuldu.

  BEE’O UP Propolis Damla, BEE’O’nun TÜBİTAK İnovasyon ödüllü ekstraksiyon yöntemiyle, propolisin içerisindeki yararlı bileşenlerden maksimum oranda faydalanılacak halini tüm doğallığıyla tüketicilerine sunuyor. Virüs ve bakterileri yok ederek vücudun hastalıklarla savaşmasına yardımcı olan propolis düzenli tüketildiğinde bağışıklığı güçlendirerek hastalanma sıklığının azalmasına yardımcı oluyor. BEE’O UP Propolis Damla ürününün yetişkinlerde günde 20 damla, çocuklarda 10 damla bal, yoğurt veya ekmeğin üzerine damlatılarak tüketilmesi uygun görülüyor.

  BEEO’nun İTÜ Arı Teknokent’te Ar-Ge projesiyle geliştirdiği inovasyon ödüllü özütleme yöntemiyle doğal besin içeriği ve biyolojik aktivitesini koruduğu propolis ile Marmaris bölgesinde doğal olarak yetişen çam ormanlarından elde edilen ham çam balını bir araya getiren BEE’O UP Propolis Çam Balı Karışımı, özellikle kanser vb. kronik ve yıkıcı hastalıklarda bağışıklığın güçlenmesine ve hastalığın atlatılmasına yardımcı oluyor.

  BEE’O UP Propolis Çam Balı karışımı, doğrudan veya ekmek, süt, yoğurt vb. gıdalarla birlikte günde en az bir tatlı kaşığı tüketilmesi tavsiye ediliyor.

  Propolis nedir?

  Arıların bitki sap, yaprak ve tomurcuklarından topladığı, güçlü anti-bakteriyel ve anti-oksidan etkilere sahip doğal bir arı ürünü olan propolis, kovandaki mikropları yok etmek ve arı kolonisinin sağlığını korumak için kullanılır. Bağışıklık sistemimizin güçlenmesi ve hastalıklara karşı korunmamıza yardımcı olur.

  Yorum Yap →

Yorum Yap

Yanıtı iptal et