• Bebekler kendi kendine içmeyi erken öğrenmeli

  Bebekler kendi kendine içmeyi erken öğrenmeli

  Bebekler için her zaman en iyisini yapmak için çalışmalarını sürdüren Philips Avent, bebeklerin 4’üncü aydan itibaren ‘kendi başına içme yolculuğu’na destek oluyor. Annelerin en hassas olduğu konulardan biri olan BPA içermeyen malzemeden üretilen çocuk bardakları ile hem bebeklerin hem de annelerin hayatını kolaylaştırarak sağlıklı bir geçiş süreci sunuyor.

  Philips Avent, akıtmayan ve kolay bir içim sağlayan Damlatmaz Bardakları bebeklerin kendi başına içme yolculuğunda her an yanlarında yer alıyor. 4’üncü aydan itibaren 4 aşamada sağlıklı gelişime olanak sağlayan Damlatmaz Bardak serisi, makinada yıkanabilmeleri, diş ve damak yapısını destekleyen tasarımları ile anneler için güvenilir ve fonksiyonel bir tercih oluyor.

  4 Aşamada bebeklerin içme yolcuğu…
  1. Aşama – İçmeyi öğrenmedeki ilk adımı atmak / 4 + ay: Bebeklerin başlarını kaldırabildikleri, dik oturabildikleri ve objeleri kavrayabildikleri bu dönemde, bebekler bağımsız bir şekilde kendileri içmeye başlayabiliyorlar. Bebeklerin kolayca kavramalarını sağlayacak kulplara sahip olan Natural ve Klasik Eğitici Biberonlar, içmeyi öğrenmedeki ilk adımı atmak için ideal…

  İkili valf sistemi ile havanın bebeğinizin midesine değil biberona girmesini sağlayarak kolik oluşumunu ve rahatsızlık hissini azaltmak üzere tasarlanan Natural Eğitici Biberon’un çökmeyen yumuşak, esnek bir emzik için hazırlanan benzersiz yaprakçıkları ile bebeğiniz çok daha rahat ve keyifli bir biçimde beslenecek.

  Çıkarılabilir kulplara sahip olan Klasik Eğitici Biberon, 125ml’lik hacmi ve klasik biberon ile uyumlu başlıkları ile annelere kolaylık sağlıyor.

  2. Aşama – Etrafı kirletmeden içme becerilerinin gelişmesi / 6 + ay: Bebeğinizin sözlü becerilerinin ve bardakları kendi kendine tutabilme yeteneğinin geliştiği bu dönemde Kolay İçilebilir Eğitici Bardak ve Gelişmiş Damlatmaz Bardak annelerin yardımcısı oluyor.

  Kolay içim sağlayan yumuşak silikon bardak ucu ile uca basınç uygulandığında akmaya başlayarak yudum almaya imkan tanıyan Kolay İçilebilir Eğitici Bardak, kolay bir tutuş için kulpların yanı sıra kıvrımlı bir yapıya da sahip.

  Açılı bardak ucuna sahip olan Gelişmiş Damlatmaz Bardak, çocukların ilk yudumlarını başlarını arkaya doğru çok fazla eğmeden kolayca almalarına yardımcı olmak için tasarlandı. Gelişmiş Damlatmaz Bardak serisinin 6+ ay için 200 ml, 12+ ay için 260 ml, 18+ay için 340 ml’lik alternatifleri bulunuyor.

  3. Aşama – Yeme içme becerilerini geliştirme / 12+ ay: Yeni yürümeye başlayan bebekler için olan pipetli bardaklar, yeni beceriler öğrenmek için avantajlar yaratıyor. Philips Avent Pipetli Bardak, bebeklerin bardağı eğmeden içmesine olanak tanıyor. Pipet kullanmak bebeklerin ağız kaslarının çalışmasına, yutkunma ve sözlü becerilerinin gelişmesine ve konuşma gelişiminin desteklenmesine katkı sağlıyor.

  12+ ay için 260 ml ve 18+ ay için 340ml’lik alternatiflere sahip olan Pipetli Bardak, pipetin her zaman temiz kalması ve hijyenik olması için temizleme fırçası ve yedek pipetler içeren fonksiyonel ek ürünlere de sahip.

  4. Aşama – Yetişkin gibi içmeyi öğrenme / 12+ ay: Bebeklerin anne babaları gibi ağzı açık bardaklardan içmeyi arzu ettikleri bu dönemde yetişkin tipi bardağa geçişi hızlandıracak en iyi çözüm yolu Philips Avent Alıştırma Bardağı…

  Dudak değdiğinde etkinleşen bir valfe sahip olan Philips Avent Alıştırma Bardağı, sıvıyı yalnızca bebeğinizin dudağı ağız çevresine bastırıldığında akıtır. Yudumlar arasında valf otomatik olarak kapanır ve bu sayede sıvının akması veya dökülmesi için endişelenmenize gerek kalmaz.

  Yorum Yap →

Yorum Yap

Yanıtı iptal et