• Cilt lekelerini yok edebilirsiniz!

    Cilt lekelerini yok edebilirsiniz!

    Cilt lekeleri, yaz döneminde daha fazla dikkat çekiyor. COSMED’in ürün ailesinde yer alan ALIGHT Koyu Leke Karşıtı Aydınlatıcı Krem, kullanıldığı ilk andan itibaren cilt lekelerinin giderilmesine ve cildin aydınlık bir görünüm kazanmasına destek oluyor.

    “Sağlıklı bakım herkesin hakkı” mottosu ile yola çıkan COSMED, ciltte güneş, deniz, klor gibi dış etkenler ile ortaya çıkan lekelerin yanı sıra ilerleyen yaş ile birlikte görünür olan, akne sonrası oluşan ya da doğumun ardından rastlanan cilt lekelerini ALIGHT serisi ile çözüme ulaştırıyor. Serinin Koyu Leke Karşıtı Aydınlatıcı Krem’i, nemini ve aydınlık görüntüsünü kaybeden, lekelenen ciltlerin sağlıklı bir görüntüye kavuşmasına yardımcı olurken, sürüldüğü ilk andan itibaren etkisini gösteriyor.

    ALIGHT Koyu Leke Karşıtı Aydınlatıcı Krem, içerdiği bitkisel aktifler ve özler sayesinde ciltteki koyu lekelerin giderilmesine ve yeni leke oluşumunun önlenmesine yardımcı oluyor. Krem, cildi nemlendirirken, cilt kalitesinin arttırılmasına ve aydınlatıcı etkisi ile cilt renginin dengelenmesine de destek oluyor.

    Yorum Yap →

Yorum Yap

Yanıtı iptal et