Kim, neden, nasıl karar veriyor? Beynimiz bizi nasıl yönlendiriyor?

Günümüz bilgi dünyasında üst düzey yöneticiler, karar alıcılar, uzmanlar ve şirketler en çok ‘Kim, Neden, Nasıl Karar Veriyor?’ sorusunu odağına almış durumda. Bu ve benzeri sorulara bulunan doğru cevaplar, modern iş dünyamızda bizleri bir adım öne çıkarabiliyor.  Marka Konseyi ve Brandmap de Le Vapeur Magique'te çok önemli bir etkinlik gerçekleştirdi. FORUM’da Prof.Dr. Uğur Batı, “Müşterileriniz Nasıl Karar Veriyor” başlığı ile konuklarıyla buluştu. Prof. Dr. Uğur Batı'nın Brandmap FORUM sunumunu yakında Brandmap ve Marka Konseyi sitelerinde video olarak da izlenebilecek. 

Marka Konseyi ve Brandmap'in 14 Haziran'da bir yenisini daha gerçekleştirdikleri FORUM, bu sefer Prof. Dr. Uğur Batı'nın "Müşteriniz Nasıl Karar Veriyor" başlığı ile konuklarıyla buluştu. 

Brandmap Forum, sektörün önemli isimlerini bir araya getirdi

Le Vapeur Magique'te gerçekleşen Brandmap FORUM, daha önceki buluşmalarda iş ve pazarlama sektörünün Bülent Fidan, İpek Özgüden, Salim Kadıbeşegil gibi önemli isimlerini konuklarıyla buluşturmuştu. Brandmap FORUM bu yıl da çok önemli isimleri bir araya getirmeye devam edecek.

Prof. Dr. Uğur Batı: Beynimiz bizi nasıl yönlendiriyor?

Brandmap FORUM’da Prof. Dr. Uğur Batı, hayatın her alanında karar verme sürecinde beynimiz bizi nasıl yönlendiriyor, duygularımız ve motivasyonlarımız ne kadar etkili, sistem 1 ve sistem 2 nedir, duygusal ilişkilerden siyasi kararlara, alışverişte ve yüksek ilginlikte insan beyni neleri değerlendiriyor gibi pek çok noktayı değerlendirdi. Konuk katılımcıların sorularını da cevaplayan Uğur Batı sunum sonunda konuklarla özel bir oturum da gerçekleştirdi. Prof. Dr. Uğur Batı'nın Brandmap FORUM sunumu yakında Brandmap ve Marka Konseyi sitelerinde video olarak da izlenebilecek. 

Brandmap Forum ile farkı farkedin

Brandmap FORUM, Marka Konseyi üyeleri ve özel davet edilen sektör profesyonelleri ile gerçekleştiriliyor. Le Vapeur Magique'in Hatay mutfağı lezzetlerinden oluşan sunumu da Boğaziçi turu boyunca konuklar için hazır bulunduruluyor. Yeni Brandmap FORUM'lara katılmak isteyenler önümüzdeki etkinlik duyurularını takip edebilirler.