• Sağlıkta sanal teknoloji işbirliği adımı

  Sağlıkta sanal teknoloji işbirliği adımı

  .3DEXPERIENCE Platformu yaşam bilimlerinde sürdürülebilir yenilik elde etmek için modelleme, simülasyon, veri bilimi, yapay zeka ve sanal dünyada işbirliğini bir araya getirmektedir

  • Dassault Systèmes kişiselleştirilmiş tıp ve hasta odaklı deneyim çağında, yaşam bilimlerindeki dijital dönüşüme Medidata Solutions ile birlikte öncülük edecek
  • 3DEXPERIENCE Platformunu ile Medidata’nın Clinical Trial platformu bağlandığında, sağlık ekosisteminin bütününde araştırma, geliştirme, üretim, klinik deneyler ve ticari dağıtım arasındaki noktaları birbirine bağlanacak.

  VELIZY-VILLACOUBLAY, Fransa 2019 Dassault Systèmes  klinik uzmanlığı ve bulut tabanlı çözümleri tedavilerin daha akıllı geliştirilmesine ve ticarileştirmesine destek olan Medidata Solutions, Inc. , satın almasını tamamladığını duyurdu. Bu satın alma Dassault Systèmes’i kişiselleştirilmiş tıp ve hasta odaklı deneyim çağında sağlık, ekosistem ve pazar ihtiyaçlarına yönelik daha derin bir anlayışı yansıtan kapsamlı bir teklif üzerinden yaşam bilimlerinin dijital dönüşümüne liderlik edecek bir konuma getiriyorr.

  Dassault Systèmes CEO’su Bernard Charlès,

  “Veri zekası ile simülasyonu bir araya getirerek insanları daha sağlıklı hale getirmek için akıllı tedaviler geliştiriyoruz. Kapsayıcı ve çok disiplinli 3DEXPERIENCE platformu, sektörün 21. yüzyılda uygun fiyatlı hassas sağlık yönündeki dönüşümünün ihtiyaçlarını öngörmek ve ele almak açısından yenilikçileri için kilit konumda olacaktır. Sanal dünya, mümkün olanın sınırlarını yalnızca araştırma ve bilimi değil, aynı zamanda genel olarak ilaç ve tıbbi cihaz sektörünü ve tıbbın bütününü dönüştürecek şekilde ileriye taşıyacaktır. Otomobillerin ve uçakların sanal ikizlerini yapmayı mümkün hale getirdik. Aynısını insan vücudu için de yapacağız.”

  Medidata Başkanı ve CEO’su Tarek Sherif,

  “Medidata ve Dassault Systèmes ekipleri sürdürülebilir yenilik geliştirme ve hayatları iyileştirme konularında zaten ortak bir vizyon paylaşıyor; şimdi ise ortak bağlılıklarımızı tüm müşterilerimize ve ortaklarımıza fayda sağlayacak tam bir entegrasyona ilerleteceğiz. Dassault Systèmes ile Medidata’nın birleşmesiyle birlikte doğru tedaviyi doğru hastaya doğru zamanda sunma konusundaki tutkumuza ulaşmak için hiç olmadığı kadar güçlü bir konuma geleceğiz.”

   

  Yorum Yap →

Yorum Yap

Yanıtı iptal et