• Su da yenilendi: Antioksidanlı su

    Su da yenilendi: Antioksidanlı su

    Günde 2-2,5 litre su tüketmek vücudun su ihtiyacını karşılamaktadır. Suyun tadını sevmeyenler ya da mide bulantısı yaşayanlar ise meyve ve sebze aromaları ile tatlandırılmış, doğal mineralli su ile hazırlanmış Bio Life antioksidanlı su ile su içme alışkanlıklarını sürdürebilecekler.


    Freşa tarafından Türkiye’de ilk kez üretilen Bio Life antioksidanlı su, doğal mineralli su ile hazırlanmış şekersiz, gazsız bir o kadar da lezzetli yepyeni bir içecek. Üstelik bir kaloriden az… İçinde yapay madde bulunmayan Antioksidanlı Bio Life, meyve ve sebze aromaları ile tatlandırılmış, doğal mineralli suyun birleşmesiyle oluşmakta. Yeşil, turuncu ve kırmızı olarak üç farklı alternatifle satışa sunulan Bio Life her yaşa ve her zevke hitap ediyor.

    Salatalık, nane ve limon ile hazırlanan Bio Life Yeşil ile bağışıklık sisteminizi güçlendirebilir, Limon ve portakal ile hazırlanan Bio Life Turuncu ile vücudunuzun yağ yakmasına yardımcı olabilir, çilek ve kivi hazırlanan Bio Life Kırmızı ile kalp sağlığınızı destekleyebilirsiniz. Siz de sıcak yaz günlerinde suyun en lezzetli hali Bio Life içerek serinleyin. Hem susuzluğunuzu giderin, hem de vücudunuz kaybettiği mineralleri yerine koyun.

    Yorum Yap →

Yorum Yap

Yanıtı iptal et